به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


رتبه نخست گیلانغرب در اجرای اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن در استان کرمانشاه

imgres

تاریخ:۰۱ آبان ۱۳۹۵ 
نقطه نیوز و به نقل از راز خرداد کرمانشاه : کرم محمدی فرماندار گفت : در اجرای مرحله نخست طرح سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ که به صورت اینترنتی انجام شد، تاکنون ۹ هزار و ۶۶۴ خانوار گیلانغربی با جمعیت ۳۳ هزار و ۳۴۵ تن ثبت نام کردند که این میزان ۵۰ درصد جمعیت شهرستان را شامل می شود.

وی، جمعیت هدف تعیین شده برای خانوارهای گیلانغربی در اجرای اینترنتی طرح سرشماری نفوس و مسکن را پنج هزار و ۴۴۹ خانوار اعلام کرد و اظهار داشت: این در حالی است که تاکنون ۱۷۷ درصد سهم تعیین شده در شهرستان در این طرح مشارکت کردند.
وی از تمدید مهلت مشارکت مردم در ثبت نام اینترنتی طرح سرشماری نفوس و مسکن تا فرداد (جمعه) خبر داد و بیان کرد: همزمان با سایر نقاط کشور، عملیات میدانی اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن روز ۲۸ مهر در شهرستان گیلانغرب آغاز شد که در این مرحله ماموران سرشماری با حضور در درب منازل نسبت به ثبت نام حضوری آن دسته از خانوارهایی که تاکنون موفق به ثبت نام اینترنتی نشده اند، اقدام می کنند.
فرماندار گیلانغرب با قدردانی از همراهی و مشارکت توام با آگاهی و احساس مسوولیت شهروندان همسو با اجرای این طرح، ابراز امیدواری کرد که مردم با ماموران سرشماری همکاری لازم را داشته باشند.
محمدی اضافه کرد که پایه و اساس برنامه ریزی، داشتن آمار و اطلاعات درست است.
وی، دقت در آمارگیری، اعتماد سازی و حفظ اعتماد مردم را ضروری ترین کار ماموران سرشماری برشمرد و بر لزوم اهتمام همه دستگاه های اجرایی برای تامین نیازمندی های اجرای این طرح مهم با بسیج همه امکانات تاکید کرد.
این مقام مسوول ادامه داد: با تمهیدات صورت گرفته ۳۵ تن به عنوان عوامل و مامور، کار اجرای طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن را در شهرستان گیلانغرب بر عهده دارند.
گیلانغرب ۲ شهر، ۲ بخش، ۶ دهستان و ۲۰۷ روستا دارد که در سرشماری دوره قبل حدود ۶۳ هزار تن در سطح این شهرستان سرشماری شدند و هم اکنون پیش بینی می شود جمعیت این شهرستان بیش از ۷۰ هزار نفر باشد.
گیلانغرب در غرب کرمانشاه قرار داردمنبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است